Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
Zvolenský zámok

Medzi riadkami: Agda Bavi Pain

23. marca 2017 / 18:00
Zvolenský zámok
Vstup voľný

Večer bude patriť dielam výstredného, provokujúceho slovenského autora Agda Bavi Pain, ktorý bude predčítavať z svojich kníh Východ z raja a  More. Love. Čajky.

Agda Bavi Pain

Vlastným menom Agbar Baba Pan. Autor, spisovateľ, scenárista a umelec tureckého pôvodu. Undergroundový básnik, dekadent so sklonmi k art-core. Prózu, poéziu ako aj recenzie a kritiky publikoval pod rôznymi umeleckými menami a značkami vo všetkých slovenských literárnych periodikách a v novinách. Jeho práce odzneli taktiež v rozhlase. Je držiteľom najvyššieho počtu ocenení literárnej súťaže Poviedka, ako aj iných autorských súťaží. Okrem literárnej tvorby sa venuje aj výtvarnému a hudobnému umeniu. Žije v Košiciach, Bratislave a v Istanbule.

www.agdabavipain.com

Východ z raja
DRŽTE SI KNIŽNICE. VÝCHOD VYCHÁDZA!

Hlbšie. Ešte. Nová kniha poviedok sa ponára opäť o čosi hlbšie do našej histórie, aj do minulosti autorovej vlastnej tvorby. A sugestívne príbehy vťahujú čitateľa do starostlivo vytunelovaného časopriestoru, vďaka ktorému máme možnosť preletieť paľbou v predných líniách na postapokalyptickom bojovom fronte, okázalými sprievodmi korunovačných slávností či klzkými laboratóriami vedeckého pracoviska a stať sa zároveň živou súčasťou krvavých vampírskych orgií aj bezuzdných špiritistických omší.

More. Love. Čajky.
NAPÄTIE, LÁSKA A MORE VÝBORNÉHO ČÍTANIA

Zbierka poviedok More. Love. Čajky je čítanie rovnako vzrušujúce, ako ľudová rozprávka či starobylá mytológia neznámej zeme, kde sa rozprávalo jednou babylončinou a slnko nikdy nezapadalo. Čitateľom prináša jedinečnú možnosť ponoriť sa do príbehov s úplnou ľahkosťou a užiť si naplno spanilé jazdy východným pobrežím, temným podsvetím a úzkymi uličkami, potýčky s políciou aj s politikou, masové koncerty a demonštrácie, no predovšetkým uhrančivú čiernu mágiu a čaro tajomných východných umení.
 

 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2017  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter Nesprávne vyplnený e-mail Prihlásenie prebehlo úspešne Tento e-mail už bol prihlásený
Hľadaj v SNG
Hľadali ste