Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG Bratislava

Aktuálny program

Zajtra
/

15:00
Esterházyho palác
Nedeľa v detaile: Zo sveta do galérie Nedeľa v detaile: Zo sveta do galérie

Denne nám prejde cez ruky množstvo obyčajných vecí, ktorým nevenujeme pozornosť. Naopak, do galérie chodíme za vecami, ktoré sú niečím výnimočné. Čo sa ale stane, ak sa obyčajné veci dostanú do galérie? Zmenia sa nejako, alebo sa skôr zmení náš pohľad na ne? A môže k tejto zmene stačiť len malý detail?

 
Zajtra
/

17:00
Esterházyho palác
Finisáž výstavy Užitočná fotografia Finisáž výstavy Užitočná fotografia

Ukončenie výstavy Užitočná fotografia. Fotografia v súčasnom slovenskom umení so záverečným slovom kurátorov Aurela Hrabušického a Filipa Vanča. Návštevníci budú mať poslednú príležitosť dozvedieť sa od kurátorov o súčasnej fotografii všetko, na čo sa doteraz nestihli opýtať.

 
18. feb
/

pondelok
19:00
/

Esterházyho palác
Fotopondelok Fotopondelok

Februárový Fotopondelok bude v rámci projektu DOKUMENT #0 - slovenská dokumentárna fotografia po roku2000 v súvislostiach - venovaný nultým rokom. Okrem prezentácie projektov hostí sa budeme venovať aj širšiemu kontextu občianskeho združenia Slovenská dokumentárna fotografia, ktorý predstaví jeden z jeho zakladateľov, fotograf Jozef Ondzík.

 
26. feb
/

utorok
17:00
/

Kaviareň Berlinka
Čaj o piatej v SNG: Hudobný večer Čaj o piatej v SNG: Hudobný večer

Podujatie Čaj o piatej pre aktívnych seniorov, ktoré pravidelne organizuje STÁLE DOBRÍ, n. o., v spolupráci so SNG, nadviaže na cyklus besied o histórii hudby v Bratislave. Zuzana Godárová porozpráva zaujímavosti o Hummelovi a Schmidtovi. Dobový obraz doplní Bergère Duo hrou na flautu a hoboj.

 
   
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2019  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter
Hľadaj v SNG
Hľadali ste