Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG

Pracovná ponuka: dozorkyňa / dozorca zbierok

Hľadáme posily do nášho tímu dozokýň/ dozorcov zbierok

Druh pracovného pomeru:
polovočný úväzok / 4 hodiny denne alebo plný úväzok

Pracovná náplň: dozor a ochrana zbierkových, múzejných a výstavných fondov, verejného priestoru, kultúrneho zariadenia vo výstavných priestoroch s prípadným využívaním audio a videotechniky

Mzdové podmienky: od 300,- (polovičný úväzok) alebo od 600,- (plný úväzok) mesačne brutto + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákona
Miesto výkonu práce:
SNG, výstavné priestory Esterházyho paláca v Bratislave

Požiadavky: spoľahlivosť, komunikácia s ľuďmi, bezúhonnosť
Termín nástupu:
1.3.2020

V prípade záujmu Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list zašlite prosím najneskôr do 30.01.2020. Kontakt: gabriela.hamalova@sng.sk

V súlade s pokynmi nadriadeného plní aj ďalšie úlohy v rámci svojho funkčného a pracovného zaradenia.

Zamestnanec/zamestnankyňa sa pri výkone práce riadi všeobecne záväznými právnymi predpismi, internými predpismi týkajúcimi sa výkonu pracovných činností, pokynmi nadriadených a etickým kódexom ICOM.

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ