English Vyhľadávanie
Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG

Nestihli ste live SNG nažive? Pozrite si ho zo záznamu

V utorok 23. júna 2020 sme odvysielali druhý diel našej novej online relácie SNG nažive. Témou boli výpožičky diel, ich fungovanie a celý proces od začiatku až po zavesenie v galérii. Diskusiu viedli vedúci kurátor Zbierok starého umenia SNG Dušan Buran, kurátorka Zbierok starého umenia SNG Eva Specogna Kotláriková a PR manažérka SNG Klára Hudáková.

Reláciu si môžete pozrieť aj zo záznamu na našom Youtube kanály.

nzv2_fb_post@2x.jpg

SNG nažive sú online živé rozhovory sa s našimi kolegami, kde sa rozprávame o všetkom, čo sa ukrýva v Slovenskej národnej galérii. S kurátormi, reštaurátormi, galerijnými pedagógmi, grafickými dizajnérmi, ale aj pracovníkmi z produkcie či oddelenia bezpečnosti zbierok sa pozeráme do zákulisia prípravy výstav.

Neobídeme ani tému rekonštrukcie SNG v Bratislave, v rámci ktorej sa dozviete novinky o pripravovaných stálych expozíciách, knižnici, o fungovaní nádvoria či kina a predstavíme aj infosystém, ktorý vám nedovolí zablúdiť v novej budove galérie. Zaujímavých tém bude dosť, na diskusiu o počasí nezvýši čas.

Sledujte nas na našom FacebookuYoutube, na Facebooku N-kultúraCITYLIFE.SK. Otázky k aktuálnej téme sa môžete pýtať už týždeň pred a počas každého vysielania prostredníctvom aplikácie Slido (www.sli.do), ktorú si stiahnete zdarma, s použitím #sngnazive.

 

 
 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2021  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter