Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
Schaubmarov mlyn v Pezinku

Aktuálny program

24. nov
/

nedeľa
15:30
/

Schaubmarov mlyn v Pezinku
Divadlo Odivo: Divočiny Divadlo Odivo: Divočiny

Príďte na jedno z najkrajších detských predstavení, aké vznikli za ostatné roky na Slovensku. Na javisku zaznie živá hudba s vibrafónom, bicími a gitarou. Herečka Mária Danadová spolu s Filipom Hajdukom odohrajú príbeh na námet knihy od Maurice Sendaka o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou. A o jeho mačke. A o divočinách. A o množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka.

 
1. dec
/

nedeľa
15:30
/

Schaubmarov mlyn v Pezinku
Prednáška: Kričať vetru, šepkať riekam a jeleňom Prednáška: Kričať vetru, šepkať riekam a jeleňom

Pozývame na prednášku Jiřího Zemánka o ekológii vnímania a ekológii a etike jazyka. Prednáška nadväzuje na výstavu Do divočiny, ktorá sa zameriava na moment vstupovania (civilizovaného) človeka - jednotlivca do divočiny, do ktorej prichádza z rôznych dôvodov - najmä však preto, aby hľadal a nachádzal stratené vedomie jednoty.

 
7. dec
/

sobota
11:00
/

Schaubmarov mlyn v Pezinku
Vianočný Náš Trh Vianočný Náš Trh

Posledný Náš TRH v tomto roku bude výnimočný. Spoločne na ňom oslávime Deň Matky Zeme (Terra Madre Day), ktorý slávi Slow Food začiatkom decembra po celom svete. Tento rok bude táto oslava väčšia ako obvykle, pretože medzinárodné hnutie Slow Food slávi 30 rokov svojej existencie.

 
   
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2019  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter
Hľadaj v SNG
Hľadali ste