English Vyhľadávanie
Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG Bratislava

Kurz kresby

Esterházyho palác
Vstupné: 120 €
študenti, seniori: 80 €

Prinášame nový formát kurzu pre dospelých venovaný kresbe, zážitku z kreslenia a pozeraniu sa na svet novým spôsobom. Počas pravidelných stretnutí sa od základov kreslenia dostaneme ku kresbe zátišia a perspektívy až po figúru.

V druhej polovici kurzu sa zameriame na exponovanejšie formy kreslenia, abstrakciu, štylizáciu a vizualizovanie našich predstáv na papieri či kresbu v priestore. Kurz je určený pre všetkých nadšencov, začiatočníkov, ale aj pokročilých kresliarov, ktorí majú záujem sa zdokonaliť a vyskúšať si nové prístupy. Kurz povedie výtvarníčka Slavomíra Ondrušová, ktorá sa dlhodobo venuje kresbe a jej presahom.

  • každú stredu 18:15 - 20:15 / od 30. 9. do 2. 12. 2020
  • cena: 120 € / polročný cyklus (10 stretnutí)
  • rezervácia : katarina.siposova@sng.sk
  • seniori, študenti: 80€
  • prihlasovanie možné do naplnenia kapacity

- - - - - - - - -

Dbáme na vašu i našu bezpečnosť, preto je počas celého trvania kurzu potrebné, aby mali všetci účastníci rúška. Každý účastník musí tiež odovzdať čestné vyhlásenie o svojom zdravotnom stave. Počas našich programov budeme venovať zvýšenú pozornosť zdravotnému stavu účastníkov. Prosíme všetkých účastníkov, aby sa v prípade akýchkoľvek zdravotných komplikácií stretnutia nezúčastnili.

 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2021  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter