Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG

Kreativ Kemp 2019

Ako každý rok, i toto leto pre deti pripravujeme Kreativ Kemp - denný letný tábor v Slovenskej národnej galérii. Tentokrát sa budeme venovať téme cestovania v rôznych rovinách a podobách

Balenie a cestovanie k letu neodmysliteľne patrí. V galérii, kde je niekedy všetko inak ako čakáme, však môžu mať úplne iný zmysel. Obraz či kniha totiž môžu cestovať priestorom aj časom a tým na seba nabaľovať mnoho nového.

Tohtoročný Kreativ Kemp plný zážitkov z presunov a posunov, naozajstných aj symbolických, bude aj o spoločnom vychutnávaní si tvorivého objavovania vecí, ktoré prišli z diaľok aj tých, ktoré sú tak blízko, že ich bežne nevidíme.

Skúsenosť galerijných a výtvarných pedagógov SNG povedie Vaše deti k porozumeniu podstaty kreatívneho procesu. Na umenie sa pozrieme z rôznych uhlov pohľadu a prostredníctvom množstva aktivít v priestoroch galérie i mimo nich. Tábor prinesie deťom aktívne strávený čas plný zážitkov z umenia. Všetky aktivity realizujeme s prihliadnutím na špecifické potreby a vek detí.

Júlový turnus: 15. - 19. 7. 2019 / pre deti od 8 do 12 rokov - KAPACITA TURNUSU NAPLNENÁ

Augustový turnus: 5. - 9. 8. 2019 / pre deti od 13 do 16 rokov

Cena Kreativ Kempu je 120€

 
 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2020  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter