Preskočiť navigáciu Preskočiť na podmenu
SNG

Aktuálny program

Dnes
/

20:30
Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Kafarnaum Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Kafarnaum

Príbeh dvanásťročného chlapca, ktorý zažaluje svojich rodičov za to, že mu dali život, je strhujúcou výpoveďou o živote v najchudobnejších slumoch súčasného Libanonu. Snímku, ktorá na festivale v Cannes 2018 ohromila divákov, kritiku i porotu, vďaka zmesi realizmu a intenzívnych emócií prirovnávajú k slávnemu Milionárovi z chatrče.

 
 
24. júl
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Woman at War Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Woman at War

Je lepšou metódou ako zachrániť svet sabotáž stožiarov vysokého napätia, alebo adoptovanie ukrajinskej siroty? Túto otázku rieši svojrázna „zenová teroristka" v šťavnatom a ironickom filme Benedikta Erlingssona.

 
31. júl
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Sviatky pokoja a mieru Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Sviatky pokoja a mieru

Trpká komédia dánskej hereckej hviezdy Papriky Steen o tom, že rodina je najväčšie požehnanie… aj prekliatie. Svoje o tom vie Katrine, ktorá sa vždy desí vianočných sviatkov. Znamenajú pre ňu nielen varenie pre trinástich členov rodiny, ale aj vyčerpávajúcu diplomaciu medzi jednotlivými aktérmi.

 
7. aug
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Yao Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Yao

Yao je 13-ročný chlapec žijúci v dedine na severe Senegalu a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa mohol stretnúť so svojím hrdinom, ktorým je Seydou Tall, slávny francúzsky herec. Seydou Tall je pozvaný do Dakaru, aby predstavil svoju novú knihu a po prvý raz navštívilkrajinu, z ktorej pochádza.

 
14. aug
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Sladký koniec dňa Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Sladký koniec dňa

Príbeh sa odohráva v Toskánsku. Maria Linde ̶ poľská poetka, laureátka Nobelovej ceny za literatúru, oslavuje spolu so svojou rodinou a s priateľmi 65. narodeniny. Jej stabilný rodinný život plynie v pokojnom rytme talianskej provincie, až kým sa neodhalí jej vzťah s imigrantom - o 30 rokov mladším Arabom Nazeerom.

 
21. aug
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Verní neverní Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Verní neverní

Love story s hviezdnym obsadením. Abel a Marianne sú 10 rokov rozídení. Keď sa znova stretnú, Abel sa rozhodne získať Marianne späť. Veci sa však zmenili: Marianne má syna Josepha a jeho teta, mladá Éve, vyrástla. A majú tajomstvá, ktoré postupne odhaľujú...

 
28. aug
/

streda
20:30
/

Kaviareň Berlinka
/

Bratislava
Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Posledné večery na Zemi Letné kino Film Europe v Berlinke SNG: Posledné večery na Zemi

Hypnotický romantizujúci neonoir najtalentovanejšieho súčasného čínskeho filmára Gana Biho je magickou meditáciou o priestore a čase i enigmatickou básňou o strate a bolesti, snom utkaným z nespoľahlivej pamäti, melancholicky rozostrenej prítomnosti a minulosti, ktorá možno dokonca ani nebola.

 
 
 

Kontakt Facebook Youtube Mapa stránky
Vyhlásenie o prístupnosti Správca obsahu Technický prevádzkovateľ
Slovenská národná galéria © 2019  
Powered by Cyclone3 of Comsultia
Newsletter
Hľadaj v SNG
Hľadali ste